امروز و ساعت دقیقه می باشد.

طراحی چت روم محل تبلیغات شما

درباره ما


لینک های وبلاگ


دیگرمسعود ضیایی محقق بیماری‌های مختلف عفونی دانشگاه بزرگ علوم پزشکی بیرجند در جواب به این پرسش که چه افرادی باید تست تشخیص کرونا بدهند؟ اظهار داشت : کسانی که از علائمی مثل سرفه ، تنگی نفس برخوردار هستند و همینطور احساس می کنند که حس بویایی آن ها تا حد قابل توجهی کاهش پیدا کرده است، نیاز است که تست تشخیص کرونا را هر چه سریع تر به انجام برسانند.

او همچنین ادامه داد: دومین دسته از انسان هایی که جهت حفظ سلامتی و در امان ماندن از ویروس کرونا تست دهند، افرادی می باشند که به هر دلیلی با افراد بیمار در این زمینه در ارتباط بوده اند حتی اگر این ارتباط از فاصله دور بوده است این افراد حتی اگر هیچگونه علائمی هم ندارند باز هم نیاز دارند که تست های مورد نظر را به انجام برسانند.

این مورد که چه افرادی توانایی دارند تست دهند به طور کامل به حدود امکانات آزمایشگاهی در منطقه سکونت آن ها بستگی دارد؛ به این علت که تست های مربوط به شناسایی کرونا کاملا تخصصی می باشند و از محدودیت های خاصی هم برخوردار می باشند.

همچنین ایشان در مورد کرونا و گرفتن تست های آن اظهار داشته است: حتی کسانی هم که در پنج الی هفت روز قبل با اشخاص مبتلا به گونه ای در ارتباط بوده اند پس از چک کردن علائمی که گفته شد چنانچه تنگی نفس ، سرفه و یا تب داشتند نیاز است که به طور حتمی تست های مربوطه را به انجام برسانند و سلامت خود را با خطر مواجه نکنند.

چنانچه به هر دلیلی به ویروس کرونا آلوده شدید به طور قطعی تا ۱۴ روز پس از دوره بهبودی در خانه بمانید و به هیچ وجه به بیرون از خانه نروید و چنانچه با اشخاص دیگر مثل اعضای خانواده، آشنایان یا دوستان هر نوع تماسی برقرار کرده اید، از آن‌ها درخواست کنید که جهت دادن تست های کرونا حتما اقدام نمایند.

آمار وبلاگ

افراد آنلاین1
بازدید امروز : 3
بازدید دیروز : 1
بازدید هفته قبل : 7
بازدید ماه قبل : 489
بازدید سال قبل : 789
کل بازدید ها : 789
تعداد مطالب وبلاگ : 5
تعداد نظرات وبلاگ : 0
ورودی های گوگل امروز : 0
ورودی های گوگل دیروز : 0

ورود کاربران

چت باکس

captcha


خبر نامه

تبلیغات

مکان تبلیغ شما مکان تبلیغ شما